Kısırlaştırılmış Kedim İçin En İyi Mamayı Arıyorum

**KIZIM GÜNEŞ HER GÜN YAŞ MAMA YEMEK İSTİYOR BENDE ONUN BU HUYUNDAN KURTULMASI İÇİN KALİTELİ BİR KURU MAMA ARIYORUM KEDİM KISIRLAŞTIRILMIŞTIR ANNEMLERİN ALDIĞI KURU MAMA ADINI HİÇ DUYMADIĞIM İÇİN CİĞERLİ BİRŞEYDİ,TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM

8 CEVAP

Nd + 1

Olmadı bozita

olmadı brit care

olmadı ve daha ucuzları istersen golosi

Miyavcatss

Nd balikli portakallı kullanıyoruz 4 gündür kokusu ağır ama sevdi

Ben royal canin alıyorum kısırlaştırdığımızdan beri gayet memnunum

Mila__kedi

nd tavsiye edrim

Cansupakize

nd tavuklu

BademSeker

Hill's

Sselin1

Kedinize hergün yarim konserve yas mama vermek bobrek sagligini koruyacaktir. Tabi bu gimcat, n&d, schesir, naturea, bozita vb gibi mamlar icin gecerli. Kuru mama olarak bozita onerirm. Ama lezzet olarak n&d balikliyi cogu kedi seviyor.

Firfir1

Allahım çok tatlı bu fakat her gün yaş mama verme derim eğer maddi olarak sıkıntın olmazsa acana, orijen, nd tarzı mamalar alabilirsin hergün yaş mama vererek kilo alma yolunu açarsın malesef ve bi süre sonra kuru mama yemeyi reddeder.