Migrostan Almak Zorundayım, Yardım :(

Kedim 7 aylık yeni kısırlaştırıldı. Şu an proplan junior kullanıyorum ama maması bitmek üzere. Geçici bir yerdeyim ondan migrostan almak zorundayım. Purina one/ purina friskies arasındayım yorumlarınız neler? Croque de var ama junior yok.. kısırlaştırılmış mama kullanmak için henüz erken geldi.

22 CEVAP

Veteriner de kısıtlı sayıda ama sorayım teşekkürler :) reflex de içerik olarak pek iyi değil diye biliyorum ama? Purina ile karşılaştırırsak??

tyguler

Proplandan ne kadar iyi bilemem ama ben felicia kısır somonlu kullanıyorum. İçinde maalesef gerçek et yok ama yaş mana ve evde yapılan etlerle birlikte sıkıntı olmaz bence.

Evet valla buralarda kargo işkence gibi zaten kalış sürem uzarsa elbette söyleyeceğim kargo :) teşekkür ederiim ☺️

tyguler

Gerçek et yok derken et unu var. Yani etsiz değil. Bence fiyatına göre güzel bir mama felicia

Merkan

Reflex aynen çokta iyi bir mama değil dedilerama Migros’taki mamalardan iyidir geçici süre kullanılacaksa demişti veteriner ondan dolayı söyledim tabi sizin orada hangi markalar olur bilemiyorum bizim oradaki veterinerler hep büyükbaş a bakıyordu zor bulduğum için yapışmıştım reflexe 😂 Yoksa paketi bitene kadar kullanmadım evime gelince bıraktım içime sinmediği için ☺️

UYE

GETİR den alın orada kedi mamaları var ve güzelde markalar

Nadenge

Purina One alın. Friskies çok sağlıksız. Purina One’ın içinde %16 oranında et var diye hatırlıyorum.