Bakarsanız Sevinirim

MERHABALAR KEDİM İÇİN SİZCE HANGİSİNİ ALMAM DAHA İYİ OLUR yaş mama Olarak hindi etli ve Somonlu mama veriyorum

14 CEVAP

Biri yetişkin biri kısılaştırılmış kedi maması. Kediniz kısırsa kısırlaştırılmış almalısınız. Aroma olarak soruyorsanız hangisini sevdiğine bağlı benimkiler nd kuzu etli hiç sevmediler.

blue_hpood

ben size sadece sağlıklı olanın yaş mama olduğunu söylüyorum, ben de araştırdım ve sağlıklı olanın bu olduğunu söylüyorum sadece. dişlerini zaten temizlemeniz gerekir. haftada üç ise yaş mama için çok az bir sayı. yine de siz bilirsiniz tabii.

Anonymus386040

İçerik olarak hepsi iyi mamalar. Kedinizin hangisini daha çok seveceğini düşünüyorsanız onu alın yani fark etmez.

tyguler

Mamalardan biri normal biri kısır. Kediniz kısırsa maviliyi almalısınız.

berkeozdede

Benim kedim kısır ama ben baştakinin düşük tahıllı sını kullanıyorum. Tahılsıx mama dokunuyor çünkü

TAHILLI İLE TAHILSIZ ARASINDAKİ FARK NEDİRKİ ONA GÖRE ALACAĞIM

tyguler

Tahıllı da tahıl vardır, tahılsızda tahıl yoktur fark bu.
Tahılsız bazı (genellikle evden çıkmayan) kedilere ağır geldiği için düşük tahıllı tercih edilir

Benim yaramaz çok hareketli Tahıllı almam dahamı iyi olur Yaş mamayı unutsun istiyorum

tyguler

Yaş mama kediye gereklidir haftada 1 falan vermek gereklidir.
Çok hareketliyse, dışarı çıkıyorsa tahılsız daha iyi. Evden çıkmıyorsa hareket pek etmiyorsa az tahıllı almalısınız.

blue_hpood

yaş mamayı neden unutsun istiyorsunuz bilmiyorum fakat yaş mama en iyisidir. eğer maddi durumunuz yeterliyse sürekli yaş mama ile besleyebilirsiniz.

Burada herkes farklı bir şeyler söylüyor ben kedimin sürekli yaş mama yemesini istemiyorum artık bu çünkü diş sağlığı için kuru mama yemesi daha iyiymiş o sebepten dolayı yani yaş mamayı azaltıcam yani haftada atıyorum üç kere vereceğim

TAMAMDIR TEŞEKKÜRLER

KEDİM BALIĞI PEK SEVMİYOR N&D ocean SOMONLU VE PORTAKALLI DÜŞÜK TAHILLI ALSAM OLURMU YAŞ MAMADA HİNDİ ETİ VE SOMON VERİYORUM ÇOK GÜZEL YİYOR

blue_hpood

kediniz zaten kısırdı sanırım, kısır mama olarak onu almalısınız