Bentonit Kum Önerileri

Arkadaşlar selam.

Kullanıp memnun kaldığınız bentonit kumlar hangisi acaba ? hemen herkes vancat kumundan memnun. Birde goldlife var birisi önerdi bana goldlife marka kullanan oldu mu hiç ? Vancat kumuda ise kokuyu hapsetme , topaklanma ve tozutma durumu tam olarak nedir ?

30 CEVAP

Michodan da memnun sanırım insanlar topaklanma ve koku tutma anlamında. Tozutma hemen her kumda var. Pelet hariç tabi

pablopicasso

Pumcat kendi firma linkini bırakıyorum. Bir inceleyin.

En uygun fiyat da burada..

https://pumiceworld.com/magaza/kedi-kumu-pum-cat/

pablopicasso

Epey araştırdım. Ama sizde içinize sinmesi için bakın tabii. Farklı ters bişey olursa paylaşın lütfen.

tyguler

MIRMIR AKTOF KARBONLU MIGROSTA 5L 33 TL BAZEN INDIRIME GIRIYOR ÖNERIRIM ÇOK IYI

Renklipati

Topaklaşması iyi,tozda iyi demişsiniz peki koku hapsetme özelliği nasıl acaba denemek istiyorum bende

toz konusunda en iyi kum bunu net söyleyebilirim. koku konusunda yorum için erken birde benim haydut kumla savaş verip bazen üstünü örtmeden çıktğı için :)

Renklipati

Kumum henüz bitmedi biraz daha kullanıp koku konusunda da güncelleme yaparsanız sevinirim çünkü benim kullandığım kumda koku olayı hiç yok denecek kadar

Vancat, Goldlife , micho , lindocat , pumcat , mycat.

Araştırdığım bildiğim ve öneriler beraber şuan alınabilecek ideal bentonit kumlar diyebilirim o zaman

Pumcat ponza kullanıyor maddeyi araştırmak lazım biraz

Kullanan sayısı çok az. İnternette neredeyse bilgi yok haklarında. Yeni bir firma mı acaba ? Fiyat çok uygun ek olarak

alabalik32

Gardenmix

@Pablopicasso ses et :)

dezgicavus

Goldlife aktif karbunlu nasıl bilmiyorum ama ilk sahiplendiği de kedimi veterinere Marsilya sabunlu olanı vardı, proline dan daha tozluydu nefes alamadım temizlerken. Zaten 3. Günde dayanamayıp döktüm.

Goldlife aşırı tozlu. Pumcat ise toz ne demek ? diyor resmen. Toz konusunda daha iyisinin olduğunu düşünmüyorum

burcingltkn

proline lavanta kokulu tavsıye edıyorum koku topaklanmada harıka tozutma konusundda ben ınce elekten gecırıyorum