Bentonit Kum Önerileri

Arkadaşlar selam.

Kullanıp memnun kaldığınız bentonit kumlar hangisi acaba ? hemen herkes vancat kumundan memnun. Birde goldlife var birisi önerdi bana goldlife marka kullanan oldu mu hiç ? Vancat kumuda ise kokuyu hapsetme , topaklanma ve tozutma durumu tam olarak nedir ?

30 CEVAP

pablopicasso

Pumcat 👍🏻

Arkadaşlar ufak bir güncelleme yapıyım. Pumcat toz konusunda MÜKEMMEL. Topaklanma da başarılı ama biraz daha kullanmak istiyorum

mihriii

vancat çokk tozlu almayın aktif karbonlusu nasıl bilmiyorum ama

Trcnoglum

Mycat kullandım memnun kalmıştım. Şuan proline kullanıyorum ama kokuyu hapsetmesi çok az bu yüzden tekrardan mycat kullanmaya başlayacağım.

Ayseenur10

Çam peleti var birde fikir olsun isterseniz bakabilirsiniz

Biliyorum ama pelet kumların çoğu aktif karbonlu bentonit gibi topaklanmıyor.

PumCatLitter

Selam !
Ben PumCat :)
Buraya gelip gelmemek arasında çok kararsız kaldık, çünkü platform kuralları gereği burada olmamız uygun mudur bilemiyoruz..
Ancak, e-ticaret ve sosyal medya alanında çalışan arkadaşlarımız platform üzerinde bizimle ilgili birçok sorunun olduğunu görmüş. Piyasaya yeni giren bir firma olduğumuz için belki sizlerin bizi bulması zor olur diye biz sizlere geldik :)
Bizimle ilgili her türlü soru/sorununuz var ise sizlere memnuniyetle yardımcı olacağım. Dilerseniz sorular üzerinden, dilerseniz mesajlar kısmından(ki daha sağlıklı olacaktır) Bana ve ekibimize ulaşabilirsiniz.

OO hoş geldiniz.

Çok güzel oldu gelişiniz. Çağıracaktım zaten sizi :)

Şuan pumcate başladım kısa sürede incelemeyi yapacağım

oscarto

Bio Kitty Bentonit Kedi Kumu 👍

Ben daha yeni başladım. uzun zamandır kullanan kişiler var forumda ve memnunlardı. Keşke gelip yorum yazsalar

Söylemeyi unuttum aktif karbonlu benim bahsettiğim

Mycat ve pumcat önerileri geldi. Ben vancat ve goldlife aktif karbonlu kumları beğendim birde michoyu merak ettim.

Sizin dediklerinize de bakayım

Başka önerilere açığım

Mika1881

Şuan micho kullanıyorum aktif karbonlu olanı biraz tozutuyo ama topaklanması iyi kokuda tutuyo

Renklipati

Mycat ilk kumumdu topaklanma konusunda sıkıntı yaşadım koku toz çok kötü değildi, sonra lindo Cat ona geçtim şuan onu kullanıyorum ve memnunum kalcam bu kumda topaklaşması güzel kokuda toz olayıda yok denecek kadar memnun lindo Cat den