Kedim İshal

idamla

merhaba, 7 aylık dişi kedim bir kaç mama denemesi sonrası ishal oldu fakat enerjisi baya yerinde. değiştireli 5-6 gün oldu ve bir çok marka denedik. bu sebepten mi oldu yoksa hastalıktan mı bilemedim sizce veterinere götürmelik bir durum var mı? ishali geçirmek için ne yapabilirim, ishal olması kötü bir şey mi? şimdiden cevaplar için teşekkürler

1 CEVAP

Probiotik kullanabilirsiniz . Haşlanmış kabak ve patates verebilirsiniz . İshal sürekli ise problem ama mama geçişinde olduysa sorun yok