Diş Tartarı

cerenozel

Bugün vete gittik ve arkadaki diş etlerinin rengi hafif koyulaşmış ama henüz tartar olusumu baslamamıs. Bu yuzden dişlerini fırçalamamı önerdi. Diş macunu öneriniz var mı yoksa düz suyla fırçalamam yeterli mi

3 CEVAP

Buketbayraktar

Bunun için içme suyuna katılan ürünler var. diş fırçalamaya çalışmak biraz zor ve travmatik gibi geliyor bana o yüzden öyle bir yol seçtim

Buketbayraktar

Trixie Köpek ve Kedi için Diş Temizleme Suyu 300ml petlebiden almıştım ama şuan stokta yok görünüyor

cerenozel

@Buketbayraktar link vs atar mısınız bir bakayım