Petgaraj

eceyilmaez

Arkadaşlar yeni bir site açılmış aslında önceden de varmış sanırım. PETGARAJ.NET isterseniz üye olun petlebiyle aynı mantık şu an az kullanıcı var. Petlebi gibi kullanışlı bir uygulamaya benziyor. Ben daha çok beğendim açıkçası. Ayrıca arada hediyeler ve ufak jestler yapcaklarmis. Faydalanabilirim umarım

6 CEVAP

eceyilmaez

@HulyaBeyde PetGaraj.net yazınca çıkıyor. .com değil . Net

Superisi814

Bilgim dahilijde degildi teşekkürler.Bir bakiyim sahiplendirme ilani verilebiliyor mu belki bizim canlarin kismeti oradan açilir.😊🙏

HulyaBeyde

sitemiz yapım aşamasındadır diyor

eceyilmaez

Ilan verme yeri göremedim emin değilim

Superisi814

Ben de göremedim ilan henüz verilmiyor sanirim..Üye olmadim .Fayda uzredir site diue dusunuyorum sanirim yapim asamasinda ..