Kedim İç Parazit Damlasi Yaladi

Büyük kedime iç parazit damlası yaptım saat 15 gibi az önce küçük kedim kaşla göz arası 2 dil attı oraya bir şey olur mu acaba gözlemleyin dedi vet. Ama yine de sormak istedim hemen bir çay kaşığı kadar yoğurdu tıktım ağzına ama korkuyorum acikcasi

7 CEVAP

fatmanurxak

Benim kedim de yaladı. Hemen veterineri arayıp sormuştum bir şey olur mu diye, sıkıntı olmaz demişti bir şey de olmadı. Damla ismi aynı. Bir şey olmaz endişelenmeyin.

DoraFiko

Benim büyük kedimin ense damlasına takmıştı küçük kedim ayırana kadar yaladı bir iki kez. Ağzı köpürdü midesi bulandı hemen yoğurt verdim geçti sonra. Bişey olmaz korkmayın çok yalamadıysa

Profender iç parazit damlasi

tyguler

Umatım bir şey olmaz, gözlemlemeye devam edin.

Ve sanki aşıları veterinere götürüp yaptırsanız daha güvenli olur.

Diğer kedimizi götürdüğümuzde aldık damlayı büyük kedim için. Ben de isterim götürüp yaptırmak ama korkudan box a girdiği an altına yapıyor.

Ne kadar yoğurt verdiniz şuan bir seyi yok aslında

DoraFiko

1 tatlı kaşığı kadar ancaktı