Yal Mama Hk... ( Danışmak İstedim)

pablopicasso

Anket

Schesir
(8 oy)
Me-o
(2 oy)
Nd
(1 oy)
Nutri
(1 oy)
Toplam (12 oy)

Merhaba,
Yavru yaş mamalar genellikle tavuklu..Zaten kuru maması tavuklu ve asla vazgeçmiyor.
Yaş mamada balıklı denemek istiyorum. Hoş bir markanın her türlüsünü iştah ile yedi.

Şimdi ise güvendiğim yetişkin Schesir, Nd, me-o mamaların balıklı olanlarından almak istiyorum.

Hangisini ve türü için bu tekdir, dersiniz?

************ 5-6 adedi kampanyalı olanlar var .
Bir türlü karar veremedim. Önerilerinize açığım.
Şimdiden teşekkürler..

4 CEVAP

Schesir en iyi yaş mamadır gözümde. Ki genelde de böyledir

HulyaBeyde

schesir ve me-o nun yaş mamaları çok iyi onlardan biri olabilir

mihriii

schesir denemedim hiç ama me-o delite ton balıklı ve keçi sütlü olanına bayılıyor benimki

pablopicasso

Evet ama çeşit çeşit balıklı türü var. Ton ve karides, alabalık ve ton gibi gibi