Kedideki İc Parazit Ne Kadar Sonra Gecer ?

syuhel

Kedimde şoyle ic parazitler var . 3. Resimdeki uzun seyler gibi . Dışkısında ölü olarak bulmuştum once 1 . İlk ic tedaviden sonra 3 tane . . İc parazit tedavisi görüyor .
Bu tedavi olumlu sonuçlanır mi?
Onu sevsem öpsem bana gecer mi ve geçse bana bir şey olur mu?

4 CEVAP

SimonsMama

Diskisinda bulduysaniz ic parazit uygulamasinin tekrarlanmasi gerekiyor diskisi tamamen temizlenene kadar. Ama size gecer mi o konuyu bilemiyorum. Siz yine de kum kabini temizlerken eldiven takin ve mutlaka ellerinizi yikayin. Kedilerin diskisinda toksoplazma gondii diye bir parazit yaygin ve bir sekilde bulunuyor ve baska parazitler varsa bu dedigimin bulunmasi da muhtemel. Toksoplazma insanlara gecen bir parazit. Ic parazit uygulamasini tekrar etmeyi unutmayin. Ellerinizi yikadiginiz takdirde sorun olacagini sanmiyorum.

mihriii

sevebilirsiniz öpseniz de bir şey olmaz bence ama nolur nolmaz öpmeyin bence

mihriii

bence bence bence

syuhel

@simonsmama peki bu süreçte onu sevip opemez miyim . Bende uyumaya bayılıyor