Kedim Neden Hapşırıyor?

Sznyll

Kedim bugün birkaç kere hapşırdı çok anormal bir şey değil fakat merak ettim. Kediler neden hapşırır? Evde bugün temizlik yaptık kalkan tozlardan dolayı olabilir mi? Bilgi edinmek için soruyorum.

2 CEVAP

tyguler

Tozlardan olabilir, kendi tüyü burnuna gelmiş olabilir, alerji olabilir, hastalık olabilir ...

Kısaca insanlarda da aynı.

Tozlardan veya deterjan kokusundan falan hapşurmuş olabilir.

mihriii

evet ya tozdan ya da temizlik yaptığınız malzemelerden kaynaklı olabilir