Tuxedo Kedisi Olanlar?

Proplan mı daha iyi hills mi sizce. Biraz indirim varken onlardan alıcam da.

9 CEVAP

baranertaga

Ben proplan veriyorum fena değil ama galiba biraz kilo aldıran bir mamaymış o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum. Hills i hiç denemedim ama o da bilindik markalardan.

blue_hpood

daha iyi mamalara yönelmenizi tavsiye ederim

Buketbayraktar

Biri 8 aydır biri 4 aydır iki kedi için kullanıyoruz britcare hiç Bi sıkıntı yaşamadık. Severek yiyorlar memnunum. deneyin bence içeriği çok güzel ve fiyat olarakta makul bir mama

tyguler

Ikisi de degil

eceyilmaez

Pro plan daha iyi diye biliyorum.

Buketbayraktar

İkisinden biri olması şart mı sizin için? 11 aylık tuxedo oğlum var brit care kullanıyorum

orhdoner

Bizim de var tuxedo ben de ND kullanıyorum

ND cok pahalı almak istiyorum ama. Brit care sıvı kakaya ve ağız kokusuna sebep oluyor diyorlar. Siz de nasıl oldu?

Bizim kedi normalde de biraz hassas çok kolay ishal olur. Sizinkilerde de böyle bir durum var mı?