Felicia Mama Hakkında Sorum Var

mihriii

Merhaba kedime felicia tavuklu yavru kedi maması almıştım daha tam geçmedim ama b3 hariç b vitaminleri ve k vitamini yokmuş içinde.İnternette bu vitaminlerin kediler için yararları yazıyor ve baya önemliler okuduğuma göre.Neden yok bu vitaminler acaba içindekilerde bulunduğu miktar yetiyor mu?Ekleme yapmadıkları için yazmamış olabilirler mi?Felicia kullananlar ek takviye de kullanıyor musunuz?Mail atmayı deneyeceğim şimdi ama geri bildirim almam uzun sürerse diye belki burda bu konu hakkında bilgisi olan varsa diye sormak istedim.

15 CEVAP

TATA4242

Arkadaşlar herkes birşeyler atıp tutmuş ama felicia içinde gerekli vitamin ve mineraller mevcut.Bahsettiginiz mama markası ihracat yapan bir firma.Yani AAFCO ve FEDIAF standartlarina göre üretildiğini unutmamak gerekiyor.Yani saydığınız her şeyi içeriyor ancak garantili analiz yaptirmadiklari için paylaşamıyor.Garantili analiz ise çok masraflı bir işlem.Her mamanın tek tek incelenmesi lazım.

Renklipati

Felicia hiçte öyle kötü bir mama değil,2 aydır kullanıyorum tüy dökülmesi yok ishal kabızlık yok çokta severek yiyor, hiçte kötü yorum duymadım pahalı mamalar sanki çok kaliteli sanıyorlar deneyin derim yaş ve kuru maması gayette güzel

blue_hpood

zaten felicia kaliteli bir mama değil maalesef

tyguler

Ben multivitamin kullanıyorum haftada 2-3 kere

mihriii

@tyguler evet siz yazmıştınız sonra baktım ben de dikkat etmemişim teşekkür ederim

kim_possible

farmina'nın ücretsiz beslenme danışmanlığı var, siz de onlara danışabilirsiniz. bölgemdeki uzmanla hemen eşleşti ve yakın zamanda kendisine danışmayı düşünüyorum, bakalım neler olacak.

İnstagram adresinden yazarsanız hemen dönüş yapıyorlar bir yazın bakalım.

mihriii

aa sağolun instagramdan yazayım o zaman

Felicia Uygun fiyatlı ürün ve içeriği nd gibi değil doğal olarak. Yahut bir acana vs değil

Farminaya sorma fikri güzel ama burada bizim gibi hızlı ve detaylı bilgi alamazsınız her zaman. Bazen 2 gün sonra yanıt geliyor :D

mihriii

farmina danışma hattına whatsapptan,feliciaya dmden mesaj attım feliciaya mail attım bi de hadi bakalım en kısa ne kadar sürede sorumun cevabını alabileceğim

mihriii

@tata4242 teşekkürler bilmiyordum hiç

mihriii

h vitamini yani biyotin de yok

mihriii

@kim_possible teşekkür ederim

Palyaco

Arkadaşlar herkes bilgisizce yazıyor felicia prochoice vancat bu firmalar tek bir fabrikadan çıkıyor Çağatay firması bu mamalar kötü deyil sadece içeriğinde et yazmıyor hidrolize protein yani bir nd veya açana veya orjin deyil gerçekten mama içeriklerini okuyun hayvanın hangi eti kullaniliyor

mihriii

B1 22,41 mg/kg, B2 18,53 mg/kg, B6 17,53 mg/kg, B12 0,10 mg/kg bunlar varmış yazmışlar