Aktif Karbonlu Kumların Genel Artısı Nedir?

Anonymus386040

Evet biliyoruz ki aktif karbonlu kumlar genel olarak normal bentonit kumlardan daha pahalı. Peki artısı nedir? Yani insanlar neden aktif karbonlu kumları tercih ediyorlar? İnternette araştırdım, içeriğinden falan söz etmişler. Ne artısı olduğunu bulamadım

5 CEVAP

schembri2

Merhaba
Aktif karbon veya amorf karbon, karbon elementinin bir allotropudur. Eriyiklerde renk ve koku yapan bileşikleri tutması ve yakalaması için, ısı ve rutubet etkisine maruz bırakılan, çok ince toz halinde, siyah renkli organik bir maddedir. Vikipedi

schembri2

Koku hapsetmeymiş demekki, bizde öğrenmiş olduk 👍

Lilyycm

Kesinlikle koku konusunda çok iyiler ben uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum

Buketbayraktar

Koku hapsetmesi çok iyi ben vancat aktif karbonlu kullanıyorum gün aşırı temizliyorum çoğu zaman ona rağmen hiç koku olmuyor

Buketbayraktar

Koku hapsetmesi çok iyi ben vancat aktif karbonlu kullanıyorum gün aşırı temizliyorum çoğu zaman ona rağmen hiç koku olmuyor