Polivit Şurup

mycutecat

Kedim dünden beri birkaç kere hapşırdı. İştahında ve halinde bir problem yok ama hapşırması yine de beni huzursuz etti. Polivit şurup verebilir miyim bağışıklık için iyi diye duymuştum. Tabi halinde bir kötüleşme görürsem direk hekimimize götüreceğim fakat şuan iştahı ve keyfi yerinde. Bu şurubu kullansak nasıl olur

1 CEVAP

nil7

Benim yavrum hastalanmıştı istahsizliginda vermistim yavruysa az miktarda 0.25 ml kadar bir çay kaşığıni doldurmamak suretiyle idi.