Kedim Sürekli Bacağını İncitiyor

Napim

Kedim 1 hafta önce bacağını incitti. Tam iyileşecek derken bidaha incitti.sonra birdaha incitti. Sürekli tam iyileşecekken incitiyor. Ne yapmam lazım. Ayrıca kedim çok ciysklıyor. Kediler için evde yapılabilecek ağrı kesici var mı

2 CEVAP

Uzmo

Veterinere gidin, veteriner hekim size yol gostersin, danismadan herhangi bir agri kesici kullanmanin dogru oldugunu dusunmuyorum.

Ayseenur10

Röntgen çekilmeden doğru teşhisi evde sizde yapamazsınız bizde, ağrı kesiciyi de öneriyle kullanmayın lütfen. Veteriner hekime götürüp röntgen çektirmeniz lazım