Veterinler

Haceli

Arkadaşlar maddi durumum yok kedimi veterinler dış parazit muanesine götürmek istiyorum acaba veterinler muane için para alıyorlar mı

6 CEVAP

tyguler

Bildiğim kadarıyla iğne falan yapmazlarsa para istemiyirlar. Ama siz yine de önceden sorun

Haceli

Tamam teşekkürler

syuhel

Bazi veterinerler muane icin 100 tl bile alıyor . Olduğunuz yerdeki veterinerleri arayip sorarsanız cevao verirler

Nadenge

Muayeneyi siz isterseniz yapıyorlar. Muayene istemediğinizi sadece dış parazit uygulamasını istediğinizi belirtin. Hangi ilde oturuyordunuz?

Haceli

Tokatın erbaa ilçesi

Dış parazit için muayeneye gerek yokki. Hatta kendiniz dahi yapabilirsiniz