Pire Damlası

hermosaMia

Veterinerimizin önermesiyle kedim çok geriliyor diye ilk defa ense damlasını evde yaptım.Uyurken yapmıştım biraz aşağıya yapmışım.Yaladı ve kusucak gibi hareketler yaptı ama bir sorun olmadı.Tabi hemen veterinerimize ulaştım bir sorun olur mu diye.Yapmam gerekeni söyledi vs.Bende kendimce çözüm kısırlaştırma zamanı dikişleri açmasın diye giydirdiğim kıyafeti giydirdim.Konuya tam olarak hakim arkadaşlarıma sorum kıyafeti artık çıkarmak istiyorum,damla kurudu artık herhangi bir yalama eyleminde sorun olur mu?

2 CEVAP

Buketbayraktar

Kaç saat geçti 5 saat falan yetiyor kuruduysa sorun olmaz. Ensenin daha üzerine kulaklara yakın yapın damlayı aklınızda bulunsun akıyor çünkü evet

hermosaMia

26 saat kadar oldu işte ben biraz aşağıya yapmışım akmasın diye o zamanda yetişti malesef.Teşekkür ederim.