Bozita Gunluk Mama Miktari Ne Kadar

DTDamla

Elinde bozita kisir tavuklu mama olan varsa şu kg başına kedinin yemesi gereken miktar yazan tabloyu atabilir mi? M a r k a m a m a da sktsi yaklasan urunler indirime girmis de ordan almayi düşünüyorum. 20.01.2022 tarihine kadar 10 kg mama biter mi elimde mi kalir onu hesaplayacağım :)) mama ile ilgili cok fazla soru sordum biliyorum ama cok kararsizim.

3 CEVAP

DTDamla

Ve sktsi bu olan bir mamayi almali miyim sizce? Cunku bitse bile ocak ayina kadar ancak biter heralde

Insan

Bızitanın websitesinde yazıyor

shoto

Tavuklu olanda taurin 800 mg.Ek takviye yapabilecek misiniz ona göre alın derim.Onun dışında güzel bi mama.

https://www.bozita.com/cat-food/feline-function/indoor-sterilised-chicken