Scotısh Fold Dişi Kedi İştahsızlık

YasinCoskun

15 gün önce çiftleşen kedim sürekli uyku halinde ve 2 gündür kuru mamasını çok az yemekte yaş mama ile karıştırdım oda fayda etmedi elimle veriyorum aç kalmasın diye ..Sizce hamılelık sürecinden dolayımıdır.. Bilgisi olan daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı?

18 CEVAP

Scottish fold kedileri FIFe, GCCF... Gibi kedi federasyonlarında da kabul görmüyor.

Sallıcaksanız da az tutarlı sallayın.

Thekedi

@Mahmet istediğini söyle beyinlerini kapatmışlar, yok anlamıyorlar.

Bu sene ocağın ilk günü (1 ocak 2021) Belçikanın flanders bölgesinde scottish fold yasaklandı. Dünyaya da kulaklarını kapatmışlar, bunu da inkar ederler.