Kedimin İdrarı

MinnaNur

4-5 yaşında erkek kedim koku bırakıyor sürekli kısır olmadığı için fakat 2 gündür püskürttüğü idrar çok koyu sanki hafif pembemsi gibi biraz üşüttüğünü düşünüyorum bununla ilgili olabilir mi öncesinde normal sarı şeffaf arası püskürtüyordu

3 CEVAP

Daha önemli sorun kısırlaştırmanız lazım

Ayseenur10

İdrar yollarında sıkıntısı olabilir eğer böyleyse kendiniz çözemezsiniz. Normal koku bırakma durumunda rengi pembemsi olmaz. Veteriner hekime götürün ve en erken zamanda kısırlaştırın

MinnaNur

Önümüzdeki ay kısırlaştırmak için para biriktiriyorum çok teşekkür ederim