Koku Gerçekten Asla Gitmiyor Mu?

brokingbad

kedim erkek ve kızgınlıkla a poposuyla garip bi hareket yapiyor yukarı doğru attırıyor. koku birakacak sanirim. malesef kısırlaştıramıyoruz en az 2 hafta daha beklememiz gerekiyo 1 ay sonra demişti vet. bazı vitamin takviyeleri veriyoruz.Koku birakmasından aşırı korkuyorum tek yaşasm sorun yapmicam ama annemler çok ciddi problem yaratır eminim.napabilirim kedim 6-7 aylık. Bu kokuyu geçirmenin yolu yok mu? koltukları vs atamayız sonuçta napicammm kara kara düsünmeye basladm cidden sıkıntı olucak engellemenin bir yolu yok anladıgım kadariyla

2 CEVAP

Koku yerini tespit etmek çok zor olabiliyor. Tespit ederseniz geçer tabi neden geçmesin