Mantar Mı

zeysf

merhaba önceden beyazdı ancak iki gündür bi siyahlık görüyorum burnunun kenarında mantar mıdır acaba bi keresinde de burnunun ortasında bi şey olmuştu veteriner hekimimiz bi aletle kontrol etmişti mantar değil çarpmış olduğunu söylemişti bi iki haftada gitmişti zaten ilaç kullanmadan şimdi yine çarpma gibi bi şey olabilir mi acaba

2 CEVAP

Bseee07

Benek olan yer Çok kuruysa ve soyuluyorsa mantar ihtimali var ama belki ciddi birşey olabilir yinede veterinere gitmeniz gerekiyor

Ysmnalmc

Bölge kızarık ve pul pul oluyor genelde. Veteriner test yapmadı mı? Bunun için test var diye biliyorum