Kedim Kısırlaştırma Ameliyatından Sonra Bana Çok Düşkünlesti

Birkedi8

Merhaba arkadaşlar, 7,5 aylık dişi kedim 5 gün önce kisirlastrima ameliyatı oldu bir gece veterinerde kaldı içim zaten hiç rahat değildi o gece ama veteriner herhangi bir komplikasyon durumunda müdahale edebilmek için 1 gece kalsın dedi ve kedim Frida bir gece vetteriner de kaldı ertesi gün almaya gittigimde inanılmaz hircindi normalde de çok agresif bir kedidir ben ve ailem dışında pek kimseden hoşlanmaz :d her zaman bana bir düşkünlüğü vardı ancak ameliyattan sonra inanılmaz düştü bana ben neredeysem kedim Frida orada sürekli beni takip ediyor tüm gün kucagimda yarın birgün sürekli evde olamadığım da acaba ne yapar nasıl başının çaresine bakar bu düşkünlüğü bir yandan da inanılmaz hoşuma gidiyor 😃 boylr bir durum yaşayan oldu mu aranızda kısırlaştırma ile bir alakası var mıdır

2 CEVAP

Benim kedim de zaten bana düşkündür ama kısırlaştırma döneminden iyileşme dönemine kadar yapışık olduk sanki. Şefkat bekliyolar galiba ameliyat olduklarının farkındalar bence kıyamam napsınlar bizden çare bekliyolar

Birkedi8

Elimden geldiğince tüm gün seviyorum hep kucağımda zaten ama dediğiniz gibi ameliyat olduğunun bilincindeler galiba inanılmaz hassaslasti sanki