Brit Care Kedi Mamasi???

Mayaoscar

Merhaba 6 aylik kesdim bonacibo mamasini kullaniyordu hic bir sorun yasamadik cok da severek yiyiyor fakat pek önerilmeyen bir mamaymis sanirim . Babam dün yeni bir mama siparis etti. Brit care yavru kedi mamasi. Sizce nasil bir mama kullananlar litfen iyi ya da kötü cavap verebilir mi??? Veya sizin onerdiginiz kaliteli ama uygun fiyatli bi mama var mi (acana ve orijen gibi mamalar biraz pahali geliyor)
Cevaplarinizi bekliyorum

1 CEVAP

patili

britcare; orijen ve acana gibi mamalardan sonra kullanılabilecek en temiz içerikli mama.