Napmalıyım

Naklye aracının içinde bulduğum bir kedi var çok da alıştım ama hep hayalım sarman bir kedimin olması başkasına da vermek istemiyorum önemli olan can kurutmak herkes birinin bakmadığı kediyi alabilir ama zor durumda olan kediyi almak asıl olay zaten öyle arada kaldım,

2 CEVAP

SimonsMama

Inanin alistiktan sonra birakirsaniz cok pisman olursunz. Kedi sahibi olanlar ilerde hep ikinci kediyi de aliyor. Onu sarman alirsiniz. Bence birakmayin tatlisi

Superisi814

Hep esmer bir cocuk hayal edip sarisin bir evladiniz olsa ; basta icinizde ukte kalir gibi olur , sonra öyle seversiniz ki iyi ki sarişinmiş dersiniz 👌🐾🐱Hayat yollarinizi keşiştirmiş ve ne mutlu keyfinize ...