Disarda Besledigimiz İki Yavru Sokak Kedimiz Var

Onlara suyla karıştırılmış süt verebilir miyim verebilirsem nasil vereyim tarif eder misiniz

2 CEVAP

SimonsMama

Laktozsuz süt vermeniz gerekir. Kedilerin genetik olarak laktoz intoleransı vardır. İshal olabilirler. Özellikle yavru kedilerde çok tehlikeli ishal durumları. Onlara yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim ☺️

eceyilmaez

Kedi süt tozları satılıyor onlardan verseniz çok sevap geçer. Ayrıca çok miniklerde biberonla vermelisiniz. Biraz daha büyücülerse parçalarını iyice küçülterek yaş mama da verebilirsiniz. Son olarak: 1 yumurtayı haşlayın beyazını ayırın. Haşlandıktan sonra sarısini ufalayın bir-kac damla suyla ıslatın verebilirsiniz. Bu onları tok tutar. Acil durumlar için