Disarda Besledigimiz İki Yavru Sokak Kedimiz Var

Onlara suyla karıştırılmış süt verebilir miyim verebilirsem nasil vereyim tarif eder misiniz

7 CEVAP

HillB

Hayır, veremezsiniz. Süt kedimin midesini bozar, sindirmesi zordur kedi için.
Onun yerine oda sıcaklığında yoğurt verebilirsiniz.

drexssi

kediler sutu ne kadar sevse de onlar için zararli. arkadaşın dedigi gibi yogurt verebilirsiniz. tavuk suyuna ekmek dograyabilirsiniz.

ruthiees

kediler için olan süt tozlarını verebilirsiniz sadece

blue_hpood

veterinerlerde süt tozu satılıyor, lütfen onlardan verin.

eceyilmaez

Haşlanmış yumurtanın sarısıni ufalayın bir kaç damla su ile ıslatın verin. Tok tutar acil durumlar icin her gün defil

Kefir yahut ev yoğurdu verebilirsiniz. Yada çorbalık alıp kaynatın ve suyunu verin Hem sıvı alır hemde güzel birşey ile beslenirler

Herkese teşekkür ederim