Disarda Besledigimiz İki Yavru Sokak Kedimiz Var

Onlara suyla karıştırılmış süt verebilir miyim verebilirsem nasil vereyim tarif eder misiniz

7 CEVAP

Ysmnalmc

Alabiliyorsanız kedi sütü alıp verin

blue_hpood

anneleri yok mu?

mihriii

vermeyin kefir veya yoğurt verin onun yerine her birine günde bir kaşık kadar verebilirsiniz

Anneleri yok

blue_hpood

veterinerden süt tozu alabilirsiniz, çok iyi olur, besleme hakkında tavsiye de verebilir. ve büyümeden sahiplendirebilirsiniz belki, onlar için en iyisi olur:)

Buketbayraktar

En azından laktozsuz süt verebilirsiniz

eceyilmaez

Yumurtayı haşlayıp sarısıni ufalayın sonra birkaç damla suyla ıslatın. Tok tutar acil durumlar icin