5 Aylik Kayip Kedi

onur190707

arkadaslar merhaba. 4 kardes yavru kedim var baktığım kedilere şuan oturdugumuz evden 50 metre uzaklıktaki eskiden oturdugumuz gecekondudan biraz daha büyük bir evin çatisinda bakiyorum. zaten kedilerde o çatıda dogdu ve dogduklarindan beri cok az disariyi gördüler ama hergün benim kontrolümde mutlaka disariyi görürler hava alsinlar diye cikartirim kapı önüne. biraz uzattım, cumartesi gecesi hergün oldugu gibi kedilerin mamasini ve suyunu tazeleyip evin yolunu tuttum öglen tekrar kedilerin yanina geldim ama malesef kedilerden 1i yoktu heryeri aradım ama nafile sokaga cikma yasagininda etkisiyle detayli arayamadim acaba kedi bu gece bir sekilde yakinlardaysa basina birsey gelebilirmi veya uzaklasabilirmi. yarin cok daha detayli bir arama yapacagim mahallede. kardeslerinden hic ayrilmadi cok alisiklar birbirlerine sirf bu yüzden sahiplendirmeye bile kiyamadim. tavsiyeleriniz varsa simdiden tesekkurler.

6 CEVAP

aslihan_e

Çevrede köpekler varsa öldürebiliyor. Umarım bir şey olmamıştır

Shewky

Anneleri de başında değil mi kedilerin?

blue_hpood

kedileri sahiplendirmenizi öneririm. yavruyu umarım bulabilirsiniz

onur190707

@Shewky hayır anneleride emzirme döneminde kaybolmustu o dönemden beri ben bakiyorum ayrica anneleride 5 aylik kedinin basinda durmaz ve yavrularini reddeder.

onur190707

@blue_hpood normalde 2sine kendim 2sini ise güvenilir insanlara sahiplendirmeyi düsünüyordum zaten ancak bir süre daha sahiplendirmem sanırım 3ünü, yavrulardan bir kaybolunca digerlerine karsi daha korumacı oluyor insan.

onur190707

@aslıhan_e evet haklisiniz halâ ariyorum kediyi ama umudum pek yok.