Asırı Tüğ Dökümü

Yamukparmak

Arkadaslar kedim su ara asırı tüğ döküyo acaba mevsim geçişi mi?cünkü antalyada yasıyorum ve bi anda sıcak oldu.N d mama kullanıyorum iki ay önce geçiş yapmıstık.Sizde durumlar nedir?

6 CEVAP

Canann61

Bizde de çok tüy dökülmeye başladı mevsim geçişi olduğu için düzenli taramak iyi geliyor vmp diye vitamin var o baya azalttı dökümü deneyebilirsiniz patili günler...

Mevsim geçişi / ani hava değişiminde olabiliyor . Ek olarak çok sıcak yaz havalarında tavuklu mama yapabiliyor.

Bu sebeplerden olabilir

Gogomi

Bizde de çok tüy dökülme sorunu var demin fark ettim kepeklenmeler başlamış pro plana geçmiştim bende tüyleri sertleşti birde üstüne bu kepeklenmeler canımı çok sıktı

tyguler

Bizde de tüy sorunu var kaç aydır bulamadık.
@Gogomi bizde de kepeklenme var nedenini bulamadık normalde arada bir yıkardım yıkamaktan dediler yıkamayı kestim kepekleri azaldı ama kâlâ kepekler var

Gogomi

Biz royal kullanırken böyle bir sorun yoktu , Ne zaman değiştirdik bu sorunlar ortaya çıktı , şimdi instic orjinal alacağım 1,5kg umarım iyi gelir yorumlar güzel

Yamukparmak

Teşekkürler arkadaslar:))))