Kedi Kumu Önerisi

Reflex kum kullanıyordum ama son zamanlarda kaliteyi mi düşürmüşler anlamadım hiç kokmayan kum kokar oldu, çok dağılmazdı dağılır oldu. Kokuyu yaymayan, patilere fazla yapışmayan kum öneriniz var mı?

12 CEVAP

Anonymus386040

Goldlife aktif karbonlu kum var. Kullananların çoğu memnun kalıyor. Ben de alacağım yakında. Siz de deneyebilirsiniz. Ayrıca aktif karbonlu kumlara göre çok uygun bir fiyatı var.

Dilangunduz ben de goldlife kuma başlıyorum

beyzathemoc

pelet öneririm

Herkes vancat kumundan memnun bence deneyin.

Ben golflife a başlıycam misal vancat ,goldlife , micho , pumcat. Bunlardan birine bakın derim.

tyguler

MIRMIR AKTIF KARBONLU.

Biz migros marketlerden alıyoruz ve gerćekten çok kaliteli.

tugbaakalem

sanicat,mırmır,van cat

Shewky

Aycat yıkanabilir kedi kumu ve gereken aparatları.
Son derece kullanışlı, ekonomik ve hijyenik.
Tavsiyemdir.

Vancat’i deneyeceğim sanırım teşekkür ederim cevaplayan herkese. İkili paket vs almadım beğenmezsem diye. Başka tavsiyesi olanlar olursa onları da beklerim. Aycat’i ilk defa duydum ve araştıracağım çok teşekkürler

Birkaç kişi pumcat önerdi. Ben goldlife kumuna başlayacağım bakalım bilgilendiririm uzun vadede

Uzun vadede değerlendirmenizi bekliyor olacağın teşekkürler

asteo

pum cat'i öneririm

Policlal

Bigcat tek geçerim