Kediye Komando Eğitimi!

Kediniz hiç bir işe yaramıyor mu?
Kediniz mama mı seçiyor?
Evinizde fare var kediniz fareden bile kaçıyor mu?
Kedinizi besliyorsunuz ama bi halta yarasın evde böcek möcek yakalasın fare kertenkele yılan yakalasın mı istiyorsunuz?
Kediniz mama mı seçiyor!
Kediniz sözünüzü dinlemiyor çöp karıştıyor hayır desenizde sizi sallamıyor mu?

Yapmanız gereken çok basit [email protected] a mail atmak. Kedinizi 1 haftada komando yapıyoruz. Teslim ediyoruz. Eğitimden sonra her türlü fare haşere temizliği yapar çöp kutusuna bulaşmaz çiğ balık bile avlar. Kediniz yediği mamanın hakkını verecek kıvama gelir. KOMANDO KEDİM. Kedi eğitiminde doğru adres

19 CEVAP

Firuzecik

Ücretli mi :))) egitim suresi ne kadar :')

Renklipati

Hiç gulesim yoktu bunundamı eğitimi çıkmış tövbe yarabbim :)))

tyguler

Bişey sorcam komando bey, mama işini nasıl öğretiyorsunuz

Bilgiyi mailden alabilir siniz. 1 haftada süt dökmüş gibi olur. Mama seçmez fare yakalar. Eğitimlerimizi özel eğitimli fareler ve hamsterlar ile veriyoruz