Kediye Komando Eğitimi!

Kediniz hiç bir işe yaramıyor mu?
Kediniz mama mı seçiyor?
Evinizde fare var kediniz fareden bile kaçıyor mu?
Kedinizi besliyorsunuz ama bi halta yarasın evde böcek möcek yakalasın fare kertenkele yılan yakalasın mı istiyorsunuz?
Kediniz mama mı seçiyor!
Kediniz sözünüzü dinlemiyor çöp karıştıyor hayır desenizde sizi sallamıyor mu?

Yapmanız gereken çok basit [email protected] a mail atmak. Kedinizi 1 haftada komando yapıyoruz. Teslim ediyoruz. Eğitimden sonra her türlü fare haşere temizliği yapar çöp kutusuna bulaşmaz çiğ balık bile avlar. Kediniz yediği mamanın hakkını verecek kıvama gelir. KOMANDO KEDİM. Kedi eğitiminde doğru adres

19 CEVAP

Malı kimden alıyorsunuz çok özel değilse ?

Superisi814

Benimki bir işe yariyor , bol bil keyif yapiyor , benimle uyursa beni itiyor yatakta , pasa keyfi rahatsiz olursa pati atiyor, pasa keyfi isterse sirnasiyor, cani isterse avlaniyor , istemezse beni av yerine koyup kovaliyor.Tepesi atarsa çizer beni ya da isirir , jiletci gibi dolaniyorum ortalikta.Terlik vb. Getir hizmeti yok , cok dedim keyfimin kahyasi misim ben senin kedin degil sen benim insanimsin dedi.Acaba ben mi eğitilsem 🤣🤣😄

aycylmz

Arkadaşın canı sıkılmış herhalde

Arap faikten

Kedinin içindeki gerçek içgüdüleri ortaya çıkartıyoruz. Sahip kucağı değil komando kedi ocağı

Gulsu06

Kedisine komando eğitimi vermeyen de, ne biliyim yani :D

fatma_nur42

mizah desen var

Buketbayraktar

Buna çok güldüm fotoğraflar çok iyi ama djsjkss

Canann61

Diploma veriyor musunuz ? İş imkanı vs?

tyguler

Nasıl bir eğitim veriyorsunuz kedileri o kadar eğitmek sevgiyle falan mümkün değil sevgiyle eğitilirse en fazla gel git pati ver falan öğrenir

Kedi sizin sahibiniz olmuş. Liderlik eğitimi var. Siz geldiğinizde esas duruşa bile geçer

damlayilmaz

Hahahahah 😂😂

Arap faik içeride yalnız. Yeni kanallar bakın

blue_hpood

ciddi mi la bu:D

tyguler

@blue_hpood galiba ciddi