Kedi Sevmeyen Misafir

Gamzeoa

arkadaşlar eve kedi sevmeyen misafirler geliyor kedimi odada yanıma alıyorum onlar yüzünden ama o kapalı kapılardan hoşlanmıuor stres oluyyor haklı da tabi gelen misafirin onu kedi yalamıştır oraya dokunma ellerini yıka gibi sesleri geliyor içerden sinir küpüne dönüyorum peki sonra kedimi odadan çıkartınca da salak salak tepkiler geliyor benim o insanları anlamam kesinlikle mümkün değil çünkü küçüklükten beri kedi bakıyorum seviyorum onun ağzının kenarlarını öpmek bile midemi bulandırmıyor ama o gelen kedi sevmeyen misafir kedim masaya çıksa bile gerizekalıca şeyler söylüyor evden git ozaman dememek için kendimi zor tutuyorum sizin evinize kedi sevmeyen misafir gelince napiyorsunuz ?

16 CEVAP

Zeus1616

Hicte kapatmam odaya Ben evimi yatagimi iki kedimin önüne sermisim Onlara laf düşmez Bende de vardi öyle bir uyuz Simdi evinde kendi kedisiyle mutlu huzurlu yaşıyor :)) Simdi diyorki kedilere pis diyen kendisi pistir Her gun duzenli ev süpürürsen kıl mıl olmuyor Kendi pislikleriymis miş miş Ama bende su bile icmezdi bi zamanlar :)))))) Cok fenayiz biz kediciler cooook