Neden Toprak Yer?

Pufininelifi

Kedim her balkonu açık bıraktığımda oradaki saksıdan toprak yiyor. Neden yiyor olabilir?

6 CEVAP

Pufininelifi

@tyguler Peki cevapladığınız için teşekkür ederim. İyi günler.

Oyun oynuodur😃🤣

tyguler

Vitamin eksikliği olunca yiyorlarmış diye duymuştum

Pufininelifi

Gimcat multivitamin kullanıyorum ama belki yetersiz gelmiş olabilir.

tyguler

Olabilir. Veterinerinize danışın bence ona göre dozunu ayarlarsınız

Cook

Kansızlıktan olabilir,nörolojik bi rahatsızlık da olabilir.Göz ardı edilmemesi gereken bir sorun mutlaka veterinerinize danışın