Kedim Sarılık Oldu Lütfen Bu Süreci Yaşayan Kişi Yardım Etsin ?

Kedim sarılık oldu ve başında anlaşıldığı için hemen serum takviyesi oldu ilk 2 gün çok iyiydi ama şimdi yine iyi değil sarılıkları artıyor halsiz ne yapmak gerekiyor lütfen tecrübeleriniz paylaşır mısınız

20 CEVAP

Lakis

Kusma idrarında koyuluk kilo kaybı ishal gibi şikayetleriniz var mı

Kusma sorunumuz yok , sadece aldığı antibiyotikten dolayı ishal , idrarı da sarılıktan dolayı koyu sarı

Lakis

Anladım çok geçmiş olsun. Umarım kısa sürede toparlar

miloshy

kd mama nedir lütfen

mexmet1922

Merhaba. Bizim kedinin de durumu sizinkiyle aynı sarılık şüphesi var. Ne gibi tedavi kullandınız mama ve ilaç olarak ne kullandınız yardımcı olabilir misiniz bu konuda bize de