Kedim Sarılık Oldu Lütfen Bu Süreci Yaşayan Kişi Yardım Etsin ?

Kedim sarılık oldu ve başında anlaşıldığı için hemen serum takviyesi oldu ilk 2 gün çok iyiydi ama şimdi yine iyi değil sarılıkları artıyor halsiz ne yapmak gerekiyor lütfen tecrübeleriniz paylaşır mısınız

20 CEVAP

@salihaylmz bizimde tedavimiz 10 günü geçti devam ediyor umarım düzelir , karaciğer kötü durumda 😢

@Gunesibis sanırım aynı tedavi sürecinden biz geçiyoruz hekimimiz çok iyi 10gündür serum vitamin takviye veriliyor ve mama olarak kd ye geçtik bizde . Ama şu am yazdığınız bana umut oldu teşekkür ederim 🙏🏻

Cook

Vedanın karaciğer destekleyicisinden kullanabilirsiniz

Lakis

Anladım çok geçmiş olsun. Umarım kısa sürede toparlar

mihriii

çok geçmiş olsun çabucak iyileşir umarım ❤️

Herkese teşekkür ederim 💙

Gunesibis

Benim kızımda 5 yaşında geçirdi. Baygınlık ve kasılmalar başlayınca anladık biz. Hemen hoca tedaviye başladı serum vitamin falan ve K/d mamaya geçtik karaciğeri destekleyici ürünler kullandık şuan 15 yaşında. İyi bir hekimle Allah’ın izniyle atlatırsınız inşallah çok çok geçmiş olsun

Gunesibis

@Ayseeeeee rica ederim rabbim Şafi ismiyle şifası versin inşallah umudunuzu hiç kaybetmeyin ne güzel tedavide başlamış iyi olacak inşallah gelişmeleri mutlaka yazın

Meltemde

Merhaba kediniz nasıl oldu iyileşti mi

deniznergis

işinin ehli bir veteriner hekim şart diye okumuştum bir blog yazısında hasta yatıracak yeri olması lazımmış tedavinin olumlu sonuçlanması için zor bir süreç oldugunu biliyorum rabbim şifa versin patili dostunuza .

Çok zor bi süreç gerçekten . Teşekkür ederim

Teşekkürler

Salihaylmz

Sarılık bebeklerde açlıktan ileri geliyor. Bol besim almalı serumla devam edilmeli takviye ile beraber. Veteriner tavsiyesi ve tedavisi ile atlatılır. Yeğenim bebekken sarılık geçirdi ordan biliyorum kedilerde de aynı sebepten ötürüdür muhtemelen.

Lakis

Kedinizin muhtemelen birkaç gün veteriner hekim gözetiminde kalması gerek 10 günü aşkın bir sürede kötüleme beklenen bir durum değil. Bence geç kalmadan hekiminize tekrar danışın gerekiyorsa yoğun bakım kararı da alabilir hekiminiz.

@Lakis evet tedav sürecimiz devam ediyor serum , hap , vitamin destekleri. İnşallah iyileşir