Kedim Cok Miyavliyor Bas Edemiyorum

Ezgikya

Ya arkadaslar aşırı derecede cok miyavliyor hemde yuksek sesle anca oyun oynayinca susuyor bende her dakka onla oynayamam ki ne yapmam lazim onceden boyle degildi yardimci olun ya:(...

10 CEVAP

Denizzzzzz

Kızgınlığa girerken genelde dediğiniz belirtileri gösteriyorlar medet umarcasına gözlerinize bakıp miyavlıyolar ama daha farklı bişeyse bilemedim kedinizi en iyi siz tanırsınız

patili

ev kedileri için zaman mevhumu yok. her ay girerler kızgınlığa. tabiki de dışarı salmayın. çiftleşir bir sürü hastalık kapabilir araba altında kalanilir vs. eve bi dişi kedi misafir edin veya oglunuzu misafir edicek bi dişi kesi ailesi bulun. 1 hafta kalsınlar. çiftleşir rahatlar

Denizzzzzz

Kızgınlığa girmiş olmasın

patili

erkekse %100 kızgınlıkta. dişide daha farklı belirtiler oluyor.
2.sebep de arkadaş istiyor olması. Bazı kediler yalnız yapamazlar.

Ezgikya

Yok oyle degil kizginlaga girse anlarim. Boyle bisi istiyor sanki anlamiyorumda agliyormus gibi miyavliyor. Balkana cikariyorum assa miyavliyor bu sefer hic susmuyor cok uzuluyorum ve cok rahatsiz ediyor

Ezgikya

Uzun zamandir bizde bu kedi kizginlik haric normal gunlerde hic boyle miyavladigini gormedim bi uyurken sesi kesiliyor gun boyu miyavliyor duruyor anlamadim bide oyun oynayinca susuyor oyunu kesince basliyor miyavlamaya. Disarimi cikmak istiyor acaba:(

Ezgikya

Hem bu ayda kizginliga mi giriliyor yaa:(

Ezgikya

Kedim dişi. Bide bugun balkondaydi her zamanki gibi bu sefer kus tutmus cok kizdik kediyi aldik kusu disari saldik ölmemisti iyiki. Onun pesin cok miyavladi acaba onumu istiyorduki anlamadim ama gecede susmamisti. Suan bile oyunla susturuyorum...

AlacaHurrem

Kediniz kaç aylık?

Ezgikya

Sorunu buldum. Kizginliga girmis yavrucak