Yaş Mama Önerisi

tugbaakalem

Yavru kedi için icerigi güzel yaş mama önerebilir misiniz? Kedim 4 aylık olmak üzere ve ona hiç yaş mama vermedim hangisi iyi anlamadığım için yardımcı olursanız sevinirim

16 CEVAP

Anonymus386040

Şu ana kadar uygun fiyatlı ve içeriğini sevdiğim mamaları kullandım. Nutri Feline, Brit Premium, Purina Gourmet, Animonda, Felicia, Me-O

Nd ve Schesir yaş mama olarak en iyi 2 markadan biridir ama bütçeniz yeter mi bilmiyorum.

ruthiees

animonda
nd
schesir
gimcat
me-o

BademSeker

Purina Gourmet ezme mini konserveler çok iyidir

mihriii

purine gourmet kötü %4 et ve şeker içeriyor

Nd, animonda carny, nutri feline, meo, miamor

blue_hpood

nd ve schesir, kutuyu açınca sizin bile yiyesiniz gelir:D
eğer bütçeniz yetmiyorsa evde hazırlamanızı ve her akşam yaş mamayla beslemenizi tavsiye ederim:)

Buketbayraktar

Me-o, nd, gimcat kullandığım en iyiler
Brit premium da tercih edilebilir fiyat performans olarak onu da alıyorum

eceyilmaez

Mırmır. Icinde %45 gerçek et var

mihriii

nutri feline,nd,me-o

Succubus

insanların burada önerdikleri mamaların yarısını hayatta yedirmem ben.
f/p olarak şu anda özellikle gimcatin superfood serisi baya başarılı, tanıtım bahanesiyle her yerde karşıma çıkıyor. p e t b u r a d a da 5 lira gibi bir fiyata.
benzer şekilde f/p ürünü olarak gördüğüm
bozita (benimkinin bağırsaklarına ağır geldi daha ileriki yaşlarda denemenizi öneririm.)
nutri feline
gimcat
reflex essential
prima cat
felicia
tomi(hayvansal yan ürünler alman standartlarında biraz daha katı. koydukları sakatat kalitesi fena değil yani)
ayrıca tahıl olabilir içinde yeter ki çok olmasın derseniz,
animonda vom feinstein serisi yine et oranından dolayı içime siniyor.

içeriği yine iyi ama fiyatı biraz daha fazla olanlar,
schesir
kitcat(bu benim favorim)
mera
naturea
nd

unutmayayım bir şey diye araştırarak yazdım. natura fena görülmedi gözüme. o da denenebilir. ama benim henüz kullandığım bir mama olmadığı için eklemedim listeye

mihriii

gimcat superfoodun yavru olanı yok ama bildiğim kadarıyla yerkeb zorlanabilir tavuk parçaları da büyük

schesir , nd , animonda , matisse vs vs

beyzathemoc

jolelileri almayın sakın

en iyisi evde yapmanız

BanuYuzgec

schesir, nd, naturea, gimcat

eceyilmaez

@septisistbaykus hayiir kemik suyu vermeniz en sağlıklısı bağışıklığı için oldukça iyi olacaktır. Öyle değil mi 😉😂