Kedimin Dışkısında Kan Var

yavuzsy

Kedimin dışkısının ishal bir şekilde kanlı olduğunu gördüm. Çok endişelenmeli miyim en yakın zamanda veterinere götüreceğim bu sorunu daha önce yaşayan var mı?

2 CEVAP

Canann61

Ben yaşadım kanlı kaka sorununu parazit zamanı geçmiş olabilir mide florasını bozmuş olabilir enfeksiyon kapmış olabilir. Doktorunuza gittiğinizde karnesini getirin eğer iç dış parazit yapıldıysa kan tahlili isteyin geçmemeye devam ederse Hills id mama isteyin veterinizden bizi bu mama iyilestirdi bir de probiyotik viyo

Ysmnalmc

Ben yaşadım kanlı ishaldi kedim. Hastalığın ismi panlökopeni diye geçiyor. Eğer kediniz küçükse hiç durmayın hemen şimdi götürün