Kopegime Hangi Tur Tasmayi Takmaliyim

Kadirbyrk

Merhabalar arkadaslar kopegimin irki alman coban kopegi ben kopegimi egiticemde egitirken boyun tasmasi takin diyorlar farklari neler ve nerde ne takmaliyim mesela yuruyuste ne takmaliyim ve nedenlerini yazarsaniz cok mutlu olurum

5 CEVAP

Cotontzu_Siri

ilk başta yanınızda düzgün yürümeyi öğrenmesi için boyun tasması kullanın çünkü bu onu kontrol etmenizi kolaylaştırır. aynı şekilde eğitimde de (eğer sevk tasmalı istiyorsanız) boyun tasması. günlük yürüyüşlerde ise göğüs tasması çünkü boyun tasmasından daha rahat, düşünsenize size taktıklarını boyun tasmasını

Kadirbyrk

Sag olun tesekkurler

Duru_Sofia

Benim eskiden köpeğim vardı ben ona göğüs tasması kullanıyordum. Ve bence en iyisi göğüs tasması kullanımı bana göre daha rahat. Ve boyun tasması köpeğini rahatsız edebilir

Nis_Duru

Köpeğinin cinsiyeti neyse ona uyan bir tasma tercih etmelisin iyi günler

Kadirbyrk

Cinsiyeti erkek