Royal Caninden Feliciaya Geçiş

cerenozel

Geçişi aşamalı bir şekilde yaptım ve artık kabına sadece felicia koyuyorum (tavuklu). ama koklayıp yemiyor mamayı. elimden bile yemiyor. ne yapabilirm?

7 CEVAP

Palyaco

Royal canin aromalı bir mama diğer mamalara biraz zor alışıyor nedeni Royal canin in aromalı bir mama oluşu içeriğini okuyun lütfen

tyguler

Royal canin kediler bayılıyor.
Felicia kilo kontrollü bir mama onun için kediler bayılmıyormuş genelde ama benimki bayagi seviyor

diablerose

bnmki de royalci. acana ve orijene burun kıvırıyor. cok açsa mecburiyetten yiyor

tyguler

@cerenozel bilemiyorum benim kedim felicia yi ilk başta pek sevmemişti sonradan çok sevmeye başladı belki tavuk aromasından sıkılmış olabilir mi royal canin mama da tavukluysa bazen sıkılabiliyorlar.

ruthiees

royal canini kediler daha çok sevdiğinden ona alışamamış olabilir.
yavaş yavaş geçiş yaparsanız fark etmez

cerenozel

@tyguler 4-5 gün önce mamayı eve getirdiğimde saldırdı birden çok güzel yedi ama 2-3 gündür böyle burun kıvırıyor koklayıp gitmeler falan

cerenozel

@tyguler balıklı mamaları hiç sevmiyor yaş mama dahil :((