Kedinin Dişlerini/Ağzını Evde Temizlemek

pisicikimm

Merhabalar. Mümkünse eğer kedime ağız bakımı yapmak istiyorum. Böyle evde bulunan hangi malzemeleri kullanabilirim onun ağız sağlığı için? Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

5 CEVAP

beyzathemoc

gazlı bez+ hindistancevizi yağı iş görür

ağzı için nano sprey/mendil öneririm

Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi Hindistan cevizi yağı ve Crystalin sprey gayet güzel iş görüyor.

ezginiko

Ağız diş temizliği yapmayı çok denedim ama malesef izin vermiyor buna 🤦‍♀️ bende vet.den aldığım içilebilen ağız bakım suyunu ara sıra çok az suyuna katıyorum

tyguler

Ben hindistan cevizi yaģı ve çocuk diş fırçası kullanıyorum hindistan cevizini tam kullanamadık izin vermiyor su an her gün suyla yapıyorum azar azar alıştırıyorum

Buketbayraktar

Ben trixie kedi köpek ağız bakım suyu kullanıyorum içme suyuna katılan. O tarz ürünler kullanabilirsiniz