Yevru Kediye Kısır Kedi Maması

syuhel

kedi sahipleneceğim ve kedi 5,5 aylık . sahibide ona kısır kedi maması verdiğini söylüyor . bendede felicia somonlu kısır kedi maması var 4 kilo falan . onu vermeye devam etmeli miyim ? yoksa yavru kedi maması mı almalıyım ?

3 CEVAP

Anonymus386040

Eğer kedi kısırlaştırılmış bir kediyse evet kısır kedi maması yemesi doğal. Ama henüz 5.5 aylık kısırlaşmamış bir kediye kısır kedi maması vermek onun zararına olur. Daha çok küçük, büyümeye devam ediyor. Yavru kedi maması alın eğer kısır değilse.

syuhel

@dilangunduz kedi kısır . ama yavru ya . yavru mama mu vermeliyim kısır mama mı vermeliyim bilemedim

syuhel

kedi kısırlaştırılmış bir kedi