Nd Düşük Tahıllı Mı & Nd Tahılsız Kısır Mamaları Mı !

gunescat

Arkadaşlar meraba 1 yaşında erkek kedim var kendisi kısır ama zayıf olduğundan da çok hareketli hormonları hiç değişmedi ben biraz kilo olmasını istiyorum ND DÜŞÜK TAHILLI VE TAHILSIZ ARASINDA ne fark var ve sizce hangisi kilo aldırır şimdiden teşekkürler .

3 CEVAP

Kısır maması olduğu için kilo aldırmaz. Ben mamada azda olsa tahıl bulunmalı diyen görüşün tarafındayım. Tahılsız mamalar ağır gelebiliyor zira.

melist35

kısır olmayan düşük tahıllı serisinden verin, kilosu ideale ulaşınca değiştirirsiniz. kilo fazlası yoksa kısır maması kullanmanıza gerek yok

ruthiees

kısır mamalar kilo aldırmazlar zaten veterinere danışarak yetişkin mamaya geçebilirsiniz