Kedim Çok Enerjik

Bseee07

Kedim gerçekten olması gerektiğinden fazla enerjik ve oyun mu oynuyor bilmiyorum ama bi keresinde elimi kanattı ve olduğundan fazla ısırıyor sadece güneşi gördümü oraya uzanıp yatıyor bazende bizden kaçıyor enerjisinin nedenini ve vahşiliğinin nedenini anlamadım?bilgisi olan yazabilirmi

12 CEVAP

Ysmnalmc

  1. Fotoğrafa çok güldüm ya tipe bak ahshsdh valla benimki de öyle saatlerce koştursun oynasın yorulmuyor bir tek uyurken sakin. Isırdığı zaman tepkinizi belli edin bir süre muhatap olmayın öyle öyle alışcak bi şekilde

13 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlattım umarım bilinçlenşrisn iyi akşamlar

Ahahaha sıfata bak ya ruh hastası . Daha küçük o annesi bırak hareketli olsun

Alakası bile yok kardeşim internetten okuyup yok büyük kedi alırsanız alışmaz falan hikaye bunlar daha küçük sıpanın elini tırmalamasına buraya yazıyorsan büyünce huyu değişince napıcaksın çok merak ediyorum

Evet yanlışsın @germanfurkan. Ne diye bilip bilmeden insanlara atarlanıyorsunuz? Belki sokakta buldu, belki annesi bakmadı, belki hastaydı tedavi ettirdi. Bunların hiçbiri olmasa bile niye gereksiz duyar kasıyorsunuz? Herkes yetişkin kedi mi sahiplenmek zorunda?
Sorunuza gelecek olursak eğer daha çok küçük. Biraz zaman geçsin durulur :)

İyi o zaman biraz hitabet yeteneğini geliştir kardeşim.

Bseee07

@germanfurkan doğru düzgün soru sordum daha önce kedi bakmadığım için bilmiyorum ama dediğim gibi olduğundan fazla ısırıyor sadece merak ettim bu kadar abartmaya gerek yok

Bseee07

Çocuk olduğumu biliyosun madem niye atarlanıyosun doğru düzdün insanlar gibi "normal yavru olduğu içindir" de geç

Hayır benim micazım böyle sert bi insanım kızdığım nokta şu insalar hep yavru kedi hep sebebi de bana alışır ben onu eğiitirm daha kendini eğitememiş insalar kediyi eğitecekmiş ondan sonra 1 yaşında bir kediye ilan açıyorsun huyu suyu çok güzel kimse ne arıyor ne soruyor yavru kedi bağımlısı salaklar ondan sonra yok bu tırmalıyor yok bu koltuğu parçaladı Hop ondan sonra ya başkasına veriyor ya da sokağa atıyor sokaktaki kedi sayısını azaltmak istiyorsak aptal insanları zihinlerini değiştirmemiz lazım

ruthiees

genç veya yavru kediler böyle enerjik olabiliyorlar büyüdükçe geçebiliyor her kedi aynı değil ayrıca kimisi büyüdükçe olgunlaşıyor kimisi hiç olgunlaşmıyor. enerjisini atmak için oyun oyanaybilirsiniz

Bseee07

@Ysmnalmc sağolun:D

Bseee07

Anladım. iyi akşamlar