Kedim Kudurdu

Anonymus386040

Kısırlaşınca sakinleşecek, sürekli uyuyacak falan deniyordu. Asla öyle değil. Yemin ederim terörist gibi. Evin içinde saatlerce koşturuyor ordan oraya, aşırı enerjik bir kedi. Annem örgü örüyor kadına cinnet geçirtiyor ipi alıp kaçıyor evin içinde her yere doluyor ipi. Mesela poşetin içine girip evin içinde koşturuyor. Mesela son fotoğrafı yatağımın kenarında çektim bana aşağıdan atlarken. Uyurken yanlışlıkla elimi aşağı atarsam ayıptır söylemesi altıma s*çarak uyanıyorum çünkü aşağıdan elimi kapıyor.

Kısırlaşma operasyonundan sonra kedisi daha da enerjik olan tek ben miyim?

16 CEVAP

Denizygt

Benim kızımda hiperaktif zaten kısırlaşınca sakinler deniyordu tam tersi oldu asla ısırmayan kucağı seven kızım şimdi hem ısırıyor hemde çok kucak sevmiyor hala deli gibi enerjisi bitmiyor 🥺