Kedim Kudurdu

Anonymus386040

Kısırlaşınca sakinleşecek, sürekli uyuyacak falan deniyordu. Asla öyle değil. Yemin ederim terörist gibi. Evin içinde saatlerce koşturuyor ordan oraya, aşırı enerjik bir kedi. Annem örgü örüyor kadına cinnet geçirtiyor ipi alıp kaçıyor evin içinde her yere doluyor ipi. Mesela poşetin içine girip evin içinde koşturuyor. Mesela son fotoğrafı yatağımın kenarında çektim bana aşağıdan atlarken. Uyurken yanlışlıkla elimi aşağı atarsam ayıptır söylemesi altıma s*çarak uyanıyorum çünkü aşağıdan elimi kapıyor.

Kısırlaşma operasyonundan sonra kedisi daha da enerjik olan tek ben miyim?

16 CEVAP

Birde cins kedi. ahausdhasuıdha allahım yarabbim iyice kırmış kafayı :D

Ysmnalmc

@dilangunduz ya hhahahah çok güldüm bu pusu kurma huyu hepsinde var mı cidden bi yere saklanıp gelince üstüme atlıyor

Anonymus386040

Şunu da ekleyeyim her yerde pusu kuruyor. Banyoya giriyorum, çıkıyorum Bülent bana pusu kurmuş. Salona giriyorum, bakıyorum koltuğun yanında pusu kurmuş. Sanırım adını Bülent koyduğumuz için bize çok sinirli :D

siriniko29

Bizim kızımızda kısırlaştırmadan önce daha sakindi ama kısırlaştırıldı ve tamamen değişti. Daha hareketli, daha çok ısırıyor, sürekli oyun oynamak istiyor, oyun oynamazsan kapıda uzun uzun miyavlıyor, ders çalışırken kitabı kalemi kaçırıyor. Yüksek yerlere temkinli çıkardı şimdi kuş misali yere pek konmuyor.Konunun kedi cinsiyle bir alakası yok kızım scottish straight. Sanırım ayarları bozuldu

blue_hpood

tam bir şebek:D bizimki de böyle olmuştu, kısırlaştırınca sakinleşir sanıyorduk. gerçi pek değişmedi, önce de kalıbına sığmıyordu:D

Ysmnalmc

Her kedinin farklı bir yapısı var sanırım bizim minnoşta öyle ben genelde uyurken odamın kapısını kapatıyorum yoksa sabahın 5 6sında üstümde tepinmeye başlıyor uyutmuyor

Ysmnalmc

Her kedinin farklı bir yapısı var sanırım bizim minnoşta öyle ben genelde uyurken odamın kapısını kapatıyorum yoksa sabahın 5 6sında üstümde tepinmeye başlıyor uyutmuyor

Superisi814

Aa ben de bir tek benimki ruh hastasi saniyordum.Oğlan kirdi kafayi bizde.Ameliyat sonrasi günlerce ateşler icinde tutuştu, çiş kokusunu ben çektim.Boynumdaydi sipa.Iyileştiginde icine cin kacmisa döndü.Ortam sebebiyle yari sokakta yasiyor mahallenin ağasi , rajona twrs dövmezse baska kedilerimYakinda tokatliyacak kira mira isteyecek.Deliydi zir deli oldu.🙃 Kedi komonda egitimi varmiş , baslik acmişlar , dusundum askere yollar gibi yollayim, burnu sürtsün biraz.Ama cesaretim yetmiyor şimdi dönüşte kendini aşar , ayağima ip geçirir beni bir yerlerden sallar mazallah diye korkuyorum.Ooerasyon öncesi köpeklerle dosttu, şimdi keyfe köpek tokatliyor , düşünün artik ...

ruthiees

bazı kediler böyle olabiliyor ama genelde tekir fln oluyorlar birde cinsmiş

mihriii

ldmwpkspsms yaa evett benimki de pusu kuruyor kapının arkasına saklanıyor ben gelince ayağıma atlıyor şapşallar ya

Gulsu06

Bu hareketler bana nerden tanıdık geliyor yaa :D aynı durum bizde de var. Tabii operasyon sonrası her kedinin huyu farklı olabilir. Benim kedim de böyle. Terliğin içine giriyor, duşakabinin üstüne çıkıyor, tokamı çalıp götürüyor daha neler neler ldmöcantla tek değilsiniz yani :)

eceyilmaez

Tutamadım güldüm kendimi valla ahahshahshhsha eşek sıpası. Benim kedimde öyleydi yatağın normal tarafından değil duvarla arasındaki dar yerden çıkmayı öğrenmiştim gece altıma sicmiyim sizin gibi diye yastık diziyodum duvar tarafına hshahshahs hayır git normal taraftan çıksana cocum

Insan

Kedinizle gün içinde yeteri kadar oyun oynuyormusunuz? Kedinin enerjisini atması gerekiyor bu yüzden böyle davranıyor olabilir

Insan

Kedinizle gün içinde yeteri kadar oyun oynuyormusunuz? Kedinin enerjisini atması gerekiyor bu yüzden böyle davranıyor olabilir

aysemguven

Ya bizimki de çok onunla ilgilenmeyince kendi kafasına göre atlayıp zıplıyor biraz vakit geçirin onunla sakinleşir bence